Творчий вечір Марії Бойко “Які круті до щастя сходи”

64

“Які круті до щастя сходи”

Творчий вечір Марії Бойко "Які круті до щастя сходи"
Творчий вечір Марії Бойко “Які круті до щастя сходи”

24 травня у Великій виставковій залі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка (галерея мистецтв) за підтримки Полтавської міської ради, Полтавського міського управління культури, Полтавської обласної філармонії відбувся ювілейний творчий вечір – презентація нової 11-ї книги поетеси-піснярки, журналіста, Заслуженого діяча мистецтв України Марії Бойко “Які круті до щастя сходи…”

Книга побачила світ у видавництві АСМІ, яке є лідером книговидання в Полтавській області. Авторку й власників видавництва пов’язує десятиліття плідної співпраці, вже 8-ме видання поспіль Іван Момот і Олексій Петренко друкують за власні кошти.

Нещодавно на головній сцені нашої держави, в Національному Палаці «Україна», відбувся гранд-концерт композитора Олександра Злотника, в рамках якого публіці було презентовано три твори на слова заслуженого діяча мистецтв України, поетеси Марії Бойко. «Нам є що захищати» прозвучало лейтмотивом однойменного дійства. Потужно й суперактуально цей твір виконали народні артисти України – квартет «Гетьман». Ще дві прем’єри прозвучали у виконанні заслуженого артиста Автономної Республіки Крим Анатолія Юрченка – «Бойові побратими» і «Гімн Збройних Сил України».

Як зазначив художній керівник Національного Президентського оркестру, народний артист України Анатолій Молотай – ці твори гармонійно увійшли до репертуару колективу. Українських пісень подібної тематики, змістовних і написаних на високому професійному рівні, до цього часу, на жаль, не було.

“Ці пісні не на один день – останнім часом Марією Бойко було написано й запропоновано різним композиторам і Національним колективам цілу низку тематичних військово-патріотичних пісень.

Всі ці твори увійшли до нової збірки поетеси «Які круті до щастя сходи», вони, як і багато інших – постійно звучать з кращих сцен нашої держави на мистецьких заходах у виконанні провідних артистів і мистецьких колективів. Нова книга авторки, пронизана ліричними й патріотичними мотивами, абсолютно актуальна для нашого непростого сьогодення.”