Традицію сімейних вихідних в музеї продовжуємо!

109
9 січня в музеї з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог відбулась чергова Сімейна неділя. Протягом майже двох годин 6 родин – 10 дітей та 6 дорослих набували досвіду сімейного спілкування у музейному просторі.

Спочатку учасникам заходу було запропоновано пройтися родиною музейними залами, відшукати в експозиції  живописні полотна, що припали до душі, і створити на папері різнокольоровими олівцями спільну картину-фантазію на тему вподобаного зображення.
По завершенні творчої роботи виклик позмагатися кинув гостям кросворд, присвячений музейній та мистецькій термінології. Учасники із задоволенням  розгадували питання, жваво розглядаючи варіанти відповідей.
Продовжили спілкування учасники сімейної неділі у святково прикрашеному пресцентрі музею біля новорічної ялинки, де спочатку переглянули кілька короткометражних фільмів на зимово-різдвяну тему з використанням цукрової анімації, а потім під керівництвом  наукової співробітниці музею Вікторії Гуржій оволодівали мистецтвом родинного творення сніговиків.
Діти спільно з дорослими задоволено чаклували над папером, набували нового та удосконалювали наявний мистецький досвід. Атмосфера була невимушеною і творчою. Святкового настрою додавав вдало підібраний музичний супровід.

Усі вкотре переконалися, що мистецтво – не лише те, що виставлене в музеї, а й можливість висловитися для кожного за допомогою рук, ідей і простих інструментів.
Після завершення заходу дехто учасників повернувся до постійної експозиції музею, щоб продовжити сімейне спілкування у музейному колі.
І діти, і дорослі члени сімей отримали задоволення від спільного змістовного дозвілля в музеї, на згадку про яке у кожній родині залишилися чудові світлини.
Традиції  родинних вихідних продовжуємо!