Сузір’я творчості: у музеї виставка молодих художників

215
Фото О. Стенько
Фото О. Стенько
21 вересня  у великій виставковій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка до Дня міста та Дня художника відкрито молодіжну виставку творів образотворчого та декоративного мистецтва.
Фото О. Стенько
Фото О. Стенько
Ідея виставки проста і лаконічна –  об’єднання любов’ю  до мистецтва та молодістю митців (графіків, живописців, скульпторів, керамістів).
Фото О. Стенько
Фото О. Стенько
Ця експозиція одна з небагатьох масштабних виставок, яка об’єднала у собі молодих митців Полтавщини:  Короля Д., Олійник А., Кириченко М., Шабалтій А., Бернацького Ю., Гришка О., Гончаренка В., Давітян Н., Безсмертну Ю., Будяк О., Варвянську В., Панченко М., Петрову Я., Мінасян К., Метель Т., Власову К., Ярмоленко А., Фесенко Б., Іваненко Ж., Закаблук Е., Зозулю Д., Примак М., Білоконя Д., Петушинську А., Михайліченка В., Зевако М., Герцуня І., Підгайного І., Майструка Н., Домненко Т., Мікеладзе Н., Маркар’яна В., Донцову В., Холодну Ю.,  Городнічого Д., Кіріченко М., Корф-Іванюк Н., Іванюка О., Дудку Р., Герасименко М., Шаповала Ю.,Чеха Ю., Степаненко А., Домненко Т., Бабич А., Донцову В., Сухореброго А., Балу Ю., Ломаку Д., Гричановського О., Строкань К.
Фото А. Бушер
Фото А. Бушер
Фото А. Бушер
Фото А. Бушер
Фото А. Бушер
Фото А. Бушер
Фото А. Бушер
Фото А. Бушер
Мета – показати багатогранність кожного художника як у поглядах на життя, так і в технічному плані. В експозиції виставлені авторські роботи олійними й акриловими фарбами, батик, гобелен, кераміка, графічні твори ( ліногравюра, офорт, акватинта, акварель, ін.).
 Виставка знімає будь-які обмеження щодо тематики та технічної складової, щоб досягти головної мети – показати багатогранність поглядів митця. Різні за характером та наповненням роботи містять у собі енергію й глибину, яка має передатися глядачу.
«Виставка молодих митців» має привернути увагу не лише до визнаних, але й до юних митців-початківців, які готові направити свої сили та енергію на розвиток мистецтва , як у локальному масштабі Полтави, так і в глобальному: Всеукраїнському та Всесвітньому.
Виставка триватиме до 14 жовтня 2018 року