Переможців конкурсу селфі нагороджено!

35
Переможців міжнародної акції Museum Selfie Day 2024 нагороджено!
Museum Selfie Day – акція у соціальних мережах на підтримку та популяризацію музеїв. Цей креативний флешмоб, популярний серед інтернет-користувачів усього світу, започаткувала у 2014 році британська блогерка Мар Діксон, підтримав і поширив Європейський проект  Culture Themes. З 2016 року у ньому бере участь і наш музей – один із найстаріших музейних закладів України.
Цьогоріч міжнародна акція відбувалася17 січня. Протягом дня до музею завітало понад тисячу відвідувачів! У соцмережах та на пошті музею організатори нарахували селфі 103 авторів. На жаль, чимало світлин, викладених у соцмерахаж або надісланих відвідувачами, виявилися звичайними фото. Ярошенківці вдячні всім, хто завітав до музейного простору, підтримав міжнародну акцію, привернув увагу до сучасних виставок та музейних експонатів.
9 лютого 2024 року в пресцентрі музею відбулося нагородження переможців конкурсу селфі. Автори найвдаліших, найцікавіших, найкреативніших світлин.  отримали туристичні набори від Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради та сертифікати на річне відвідування музею.
З початку широкомасштабної агресії  ПХМГМ імені Миколи Ярошенка жодного дня не припиняв своєї роботи, продовжує залишатися осередком життя між сиренами, активно працює задля спільної перемоги, налагодження та підтримання нормального життя людей у ці важкі часи.