17 січня долучаємось до Міжнародного флешмобу музейних селфі

380

Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка другий рік підтримує всесвітній флешмоб музейних селфі

17 січня 2018 року відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде вже вчетверте. У 2016-му році до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв, у 2017-му – понад 60.
Минулого року співробітники та відвідувачі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка  уперше взяли участь у Міжнародному флешмобі музейних селфі. Безкоштовно зробити селфі (фотопортрет власноруч) на будь-який мобільний пристрій (планшет, чи мобільний телефон), який працює без спалаху, на фоні чи поруч з улюбленим експонатом, у зимовому саду, навіть просто на фоні музею, та опублікувати фото у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfieDayЯрошенко, прийшло чимало бажаючих. 
Отже, в середу, 17 січня 2018 року, у нашому музеї можна буде безкоштовно зробити селфі (фотопортрет власноруч) на будь-який мобільний пристрій (планшет, чи мобільний телефон), який працює без спалаху, на фоні чи поруч з улюбленим експонатом, у зимовому саду, навіть просто на фоні музею, та опублікувати фото у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом  #MuseumSelfieDayЯрошенко.
Акція має два застереження:
– категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
– зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.
Селфі можна надіслати на пошту музею gallery.poltava@gmail.com , або в особистому повідомленні у Facebook, чи Twitter . Ми залюбки викладемо їх на сторінці! 
А автора найцікавішого чекатиме сюрприз! Минулого року це були квитки на виставу)