Міжнародний флешмоб музейних селфі

80

Полтавський художній музей приєднався до всесвітнього флешмобу музейних селфі

Співробітники та відвідувачі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка уперше взяли участь у Міжнародному флешмобі музейних селфі.
18 січня 2017 року безкоштовно зробити селфі (фотопортрет власноруч) на будь-який мобільний пристрій (планшет, чи мобільний телефон), який працює без спалаху, на фоні чи поруч з улюбленим експонатом, у зимовому саду, навіть просто на фоні музею, та опублікувати фото у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfieЯрошенко, прийшло чимало бажаючих. 
Акція мала два застереження: категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам; зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства. Селфі можна було надіслати й на пошту музею gallery.poltava@gmail.com, й в особистому повідомленні на Facbook чи ВКонтакте. На авторів найцікавіших світлин чекає сюрприз!
Першими почали креативити музейні співробітники!
Наукові співробітники музею заохочували поціновувачів мистецтва до селфі-портретів, пропонуючи за допомогою капелюхів, шаликів та інших аксесуарів створити образи відповідної епохи. Відвідувачі були у захваті від заходу й натхненно робили селфі!
Марина Попкова