Корисне дозвілля

134

26 вересня відвідати виставку “Полтавський вернісаж” завітали до художнього музею студенти та викладачі Інституту культури Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладач кафедри образотворчого мистецтва та професійної майстерності Інна Анатоліївна Гуржій знайомила студентів 1 і 3-го курсів з експозицією виставки, розмаїттям технік і матеріалів у творах митців Полтави та області. Вернісаж викликав бурхливий інтерес і жваве обговорення серед молоді.
Інститут культури працює в Полтаві вже 2 роки. Він перебазувався сюди із Старобільська. Розмістилися кафедра образотворчого мистецтва та професійної майстерності, а також кафедра іноземних мов у приміщенні  Полтавського університету економіки та торгівлі.  А ось художні майстерні знаходяться у самому серці Полтави –  старовинному будинку по вул. Соборності, 3. Щоправда, працювати в майстернях в запропонованих умовах художникам складнувато.
Відвідини музею виявились надзвичайно цікавими та насиченими. Студенти  отримали не лише позитивний настрій і чудові враження, а й нові знання.