Концерт “Зі світової музичної скарбниці”

167

У програмі концерту твори європейських та українських композиторів.
Паола Прокопенко  фортепіано, клавесин. Закінчила музичне училище ім. Р.М. Глієра (фортепіано, клас Смєхової А.М.), бакалавріат та магістратуру – в НМАУ (фортепіано Пухлянко М.Є., клавесин Шадріна-Личак О.В.) та асистентуру-стажування по клавесину – у Шадріної-Личак О.В.  Лауреатка премії assoluto на «Wanda Landowska harpsichord competition VI» (2018 р., Руво ді Пулья, Італія), спеціальний приз «Domenico da Pesaro» на «XVII Concorso di Clavicembalo Gianni Gambi» (2019 р., Пезаро, Італія), фіналіст «La Stravaganza International Harpsichord Competition» (2019 р., Клуж-Напока, Румунія), дипломантка «Concorso internazionale di Clavicembalo Citta di Milano (seconda edizione)» (2019 р., Мілан, Італія), фіналіст конкурсу Sigismundus Lauxmin international harpsichord contest (Вільнюс). Брала участь у майстер-класах Ельжбети Стефанської, Жана Рондо, Ольги Пащенко, Марека Топоровського, Владислава Клосевича, Іллі Короля, Ніколаса Парля та інших. Учасниця проєктів Open Opera Ukraine, Дом Майстер Клас, Vere music fund та інших.
Анастасія Стовбир -українська піаністка, нині проживає в м.Турин (Італія).
Окрім фортепіанної діяльності, зацікавлена та залучена як організаторка мультидисциплінарних подій, фестивалів та марафонів, благодійних проектів для дітей, а також у зборі та виконанні репертуару для наймолодших.
Випускниця Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка (клас Людмили Бубнової, 2009р.), магістратури Національної Музичної ім. П. І. Чайковського (клас Марії Пухлянко, 2014р.). Згодом підвищувала майстерність в консерваторії «Джузеппе Верді» в м. Турин, в класі камерного ансамблю Джакомо Фуги та
Антоніо Валентіно, а також пройшла курс «Open Source» в Музичній академії Пінероло з П’єтро де Марія, Андреа Луккезіні, Рікардо Кастро та Філіппо Гамба. Лауреатка стипендії «De Sono» за підтримки компанії Compagnia di San Paolo.
Брала участь, як солістка і в ансамблях камерної музики, у різноманітних проектах для важливих концертних сезонів, серед яких «Unione Musicale», «DeSono», «Stefano Tempia», «ErrePomeriggi» та “Lingotto Musica”. Виступала як солістка з симфонічним оркестром в численних концертах в Україні, Польщі та Італії, співпрацювала з такими диригентами, як Віталій Скакун, Ігор Пилатюк, Ігор Договіч, Микола Лисенко, Джузеппе Ратті.
Учасниця та лауреатка численних національних і міжнародних конкурсів і фестивалів, як солістка так і в жанрі камерної музики.
Брала участь у майстер-класах Хоакіна Ачукарро, Мішель Берофф, Крісти Бютцбергер, Амірама Ганца, Віри Носіної, КлаусКрістіана Шустера, Михайла Воскресенського, Анджея Ясінского.
Кураторка музичної програми для дітей та підлітків 8-го Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest-2015 (Київ, Україна).
Співкураторка Українського Павільйону “Planeta Ukrain” в рамках 23ї Міжнародної Виставки Архітектури та Мистецтва Triennale Milano (Мілан, Італія).
Курінна Софія, флейта. Софія почала займатись музикою з чотирьох років. Першим інструментом був блокфлейта потім з восьми років сопілка та з десяти років флейта. Була учасником і переможцем таких конкурсів як “Конкурс
Станковича” , “Арт-домінанта” ,”Полтавська Битва”,”Vin Venti”,”Український Ренесанс”,”Львівські фанфари””Kyiv Flute Days”,”Юний віртуоз Полтавщини”
Навчається у Полтавській школі мистецтв (клас Макарової О.В) та у школі-студії Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М. В. Лисенка (клас Алєксандрової А.В.). Також пройшла майстер – курс в Hochschule für Musik, Theater und Medien Hannover (Вища Школа Музики, Театру та Медіа, м. Ганновер), викладач Sandra Engelhard.