Дорослі та дитячі мрії здійснюються у майстерні “Маленький принц”

101
27 липня 2018 року у залі дитячої творчості імені Саші Путрі відбулося відкриття виставки художніх робіт творчої майстерні «Маленький принц».  
Клас образотворчого мистецтва «Маленький принц» (раніше художня студія «Веселка») під керівництвом Ігоря Анатолійовича Шипуліна, існує з початку 90-х років. У різні роки у студії,  працювали викладачі:  Ірина Мирославівна Мужикова та Тетяна Валентинівна Саєнко.
Діти та дорослі отримують знання, які є початковим ступенем у формуванні художника, вивчаючи малюнок, живопис, композицію та філософські основи мистецтва. Сучасні реалії життя вимагають від педагога пошуку інноваційних підходів у навчанні. Завдяки поєднанню традиційних та інноваційних методів навчання створюються умови для розвитку творчої особистості.
Для виконання пленерних робіт, учні відвідують Полтавський дендропарк, де директором є Михайло Львович Шлафер.
Результатом художньої діяльності учнів творчої майстерні «Маленький принц» є різноманітні виставки, конкурси та фестивалі. Виставкова діяльність майстерні відбувається завдяки ініціативі різноманітних культурних, мистецьких та учбових закладів міста, а саме: Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М, Ярошенка, Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка (кафедра образотворчого мистецтва), літературно – меморіального музею Панаса Мирного.
Часто учні майстерні відвідують Кременчук, мистецьку школу «Око», де художнім керівником працює Оксана Бойко.
У 1998 році 36 робіт учнів майстерні «Маленький принц» було відібрано для виставки малюнків юних талантів Полтави, яка була організована Фондом захисту та підтримки талановитих дітей за сприяння Міністерства культури та мистецтв України та міської мерії м. Київ.
Керівник студії Шипулін І. А. є учасником першої у Полтаві художньої виставки педагогів, яка проходила у Полтавські обласній філармонії.
У лютому 2018 року, в приміщенні літературно-меморіального музею Панаса Мирного відбулася перша виставка дорослої групи майстерні, де були виставлені роботи Марини Похващевої, Тетяни та Софії Чугуєвець, Анни Куриленко, Ольги Пічкарь, Олени Павелко та Ірини Проскурні.
Серед учнів творчої майстерні «Маленький принц»  багато переможців та лауреатів міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських художніх конкурсів та фестивалів:
Нікіта Миттермайєр, Анфіса Сааде, Ольга Байко, Віталій Тризуб, Анастасія Ткачук, Хричтина Черміхіна, Ліліт Саркісян, Татевік Саркісян, Діана Колісник, Надія Рудь, Анна Олефір, Ніка Ткачук, Аліса Козир та інші.
За участь у  Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку учениця  Анастасія Ходна  та керівник студії Шипулін І.А.  нагороджені  грамотою Міністерства оборони України.
Безумовно, велику подяку треба висловити батькам та рідним студійців, які підтримують вогник творчості у талановитих художників- початківців.
У планах творчої майстерні виховувати справжніх митців, які прославлятимуть Полтавщину на всю Україну  та за її межами.