Вітаємо колег з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

87
Людина прагне до осягнення прекрасного, відвідуючи музеї, виставки, читаючи класичні твори, насолоджуючись музикою великих композиторів. Зустріч з мистецтвом приносить величезне задоволення, людство вдячне працівникам музейних установ, які присвятили життя збереженню художніх цінностей і дають можливість багатьом поколінням насолоджуватися світовими шедеврами.
Міжнародний день музеїв – це професійне свято саме таких фахівців, його відзначають реставратори, хранителі музейних колекцій, екскурсоводи. Найвідоміші галереї світу і невеликі краєзнавчі музеї зберігають і знайомлять відвідувачів з раритетними екземплярами, цінність яких з часом тільки зростає. Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums – Міжнародна рада музеїв) була прийнята пропозиція радянської організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається більш ніж у 150 країнах. Щорічно цього дня світова музейна спільнота нагадує, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.
Полтавському художньому музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка виповнилось 99 років! Сьогодні – це справжня мистецька скарбинця, унікальний культурно-мистецький та освітній простір.
Колектив музею щиро вітає колег-музейників з професійним святом!
Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи дбайливо зберігається й примножується історична спадщина, знаходить своє відображення сьогодення й створюється міцне підґрунтя майбутнього нашої держави. Музейні заклади Полтавщини здійснюють благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань нашого народу його історико-культурних реліквій.
Вітаємо музейників з професійним святом –  Міжнародним днем музеїв! Зичимо міцного здоров’я, невичерпного натхнення та наснаги у подвижницькій праці, творчих здобутків і гідних звершень, добрих друзів, щирих меценатів, допитливих відвідувачів, поповнень музейних збірок, гідної оплати та умов праці!