Антимарафон: знайдіть час на мистецтво!

298

Художники проводять за роботою тижні, місяці й навіть роки. Ми ж дивимося на їх творіння у середньому дев’ять секунд.
У квітні цього року наш музей вже вдруге долучився до світової акції Slow Art Day, спрямованої на вдумливе споглядання художніх творів.
Після завершення Slow Art Day в музеї задоволені учасники висловили думку, що, дні занурення у мистецтво слід проводити частіше, ніж один раз на рік, оскільки вони не лише надають можливість призупинити шалений темп життя та отримати насолоду від мистецтва, а й сприяють появі активного зворотного зв’язку, дозволяють відвідувачам із глядачів перетворились на активних учасників заходу, справжніх дослідників мистецтва. Музейникам-медіаторам заходу  і самим було надзвичайно цікаво, тому ми вирішили зустрічатись для неквапливого спілкування з мистецтвом, не очікуючи днів щорічних міжнародних акцій.
Отже, 15 грудня о 15-тій годині запрошуємо вас долучитись до позачергового Slow Art Day – дня неспішного споглядання мистецтва, щоб неквапливо і вдумливо оглянути  кілька музейних творів, насолодитись самим процесом споглядання, уважно прислуховуючись до своїх відчуттів і думок. Біля обраних творів працюватимуть науковці-медіатори. По завершенні заходу за філіжанкої смачної кави обміняємось враженнями від отриманого досвіду, поспілкуємось про мистецтво. Упевнені, що на вас чекатимуть несподівані відкриття. Дуже ймовірно, ви дізнаєтесь щось нове не лише про твір мистецтва та його автора, але й про себе.
Просимо охочих попередньо зареєструватись за вказаними на афіші телефонами.