Вітаємо з Днем художника!

32

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. Образотворче мистецтво є однією з найдовершеніших форм діяльності людини, оскільки в художній палітрі кристалізується світовідчуття людини, виграють всіма барвами глибинні переживання, образи та враження митця від навколишнього світу.

Художник – творець прекрасного, інколи іншого, вражаючого світу, і хай не кожен може його зрозуміти, але не погодитись із тим, що художнє полотно – це витвір мистецтва не зможе ніхто.
Роботи художників Полтавщини, ваші роботи, пробуджують прагнення до прекрасного, спонукають замислитись над сенсом життя. Трепетно зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи, ви утверджуєте вічні загальнолюдські цінності, даруєте людям радість спілкування з прекрасним. Вам вдається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її на вічність!
Зичимо вам міцного здоров’я, любові, гармонії, добробуту! Нехай музи творчості та натхнення ніколи не полишають ваші майстерні, а найфантастичні задуми втілюються в життя!