Вітаємо з Днем народження Ларису Пілюгіну!

9
Вітаємо з Днем народження Ларису Пілюгіну!
Лариса Михайлівна народилася 16 жовтня 1949 року в місті Мічурінську Тамбовської області. Художню освіту отримала в Московському художньо-промисловому училищі ім. Калініна та Одеському державному педагогічному інституті ім. Ушинського на художньо-графічному факультеті. З 1973 року – викладач Решетилівського художнього професійно-технічного училища; старший викладач, «Відмінник народної освіти України», викладач вищої категорії, нагороджена грамотами міністерства освіти України.
Лариса Пілюгіна – членкіня НСХУ і НСМНМУ, лауреатка премії Івана Котляревського.  Нині її творчість  відома далеко за межами України. Лариса Пілюгіна є володаркою сертифікату «Світовий майстер», яким нагородили нашу землячку на 13 Всесвітньому фестивалі у Туреччині. Її роботами захоплювалися європейські модниці, які бачили твори майстрині на виставка у Парижі – в Українському культурно-інформаційному центрі при посольстві України у Франції, в італійському місті Джавера-дель-Монтелло – у рамках міжнародного фестивалю “Ритми і танці світу”. Тай справді є чому дивуватися і вчитися – п’ятдесят українських технік використовує мисткиня в рушниках та двадцять технік – у сорочках. Складність поєднується з вишуканістю та витонченістю, тут давні традиції і сучасність.

Зичимо іменинниці міцного здоров’я та довголіття, невичерпного натхнення та наснаги в реалізації творчих задумів, добробуту та родинного затишку!