Творчий вечір Марії Бойко “Які круті до щастя сходи”

9

“Які круті до щастя сходи”

Творчий вечір Марії Бойко "Які круті до щастя сходи"
Творчий вечір Марії Бойко “Які круті до щастя сходи”

24 травня у Великій виставковій залі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка (галерея мистецтв) за підтримки Полтавської міської ради, Полтавського міського управління культури, Полтавської обласної філармонії відбувся ювілейний творчий вечір – презентація нової 11-ї книги поетеси-піснярки, журналіста, Заслуженого діяча мистецтв України Марії Бойко “Які круті до щастя сходи…”

Книга побачила світ у видавництві АСМІ, яке є лідером книговидання в Полтавській області. Авторку й власників видавництва пов’язує десятиліття плідної співпраці, вже 8-ме видання поспіль Іван Момот і Олексій Петренко друкують за власні кошти.

Нещодавно на головній сцені нашої держави, в Національному Палаці «Україна», відбувся гранд-концерт композитора Олександра Злотника, в рамках якого публіці було презентовано три твори на слова заслуженого діяча мистецтв України, поетеси Марії Бойко. «Нам є що захищати» прозвучало лейтмотивом однойменного дійства. Потужно й суперактуально цей твір виконали народні артисти України – квартет «Гетьман». Ще дві прем’єри прозвучали у виконанні заслуженого артиста Автономної Республіки Крим Анатолія Юрченка – «Бойові побратими» і «Гімн Збройних Сил України».

Як зазначив художній керівник Національного Президентського оркестру, народний артист України Анатолій Молотай – ці твори гармонійно увійшли до репертуару колективу. Українських пісень подібної тематики, змістовних і написаних на високому професійному рівні, до цього часу, на жаль, не було.

“Ці пісні не на один день – останнім часом Марією Бойко було написано й запропоновано різним композиторам і Національним колективам цілу низку тематичних військово-патріотичних пісень.

Всі ці твори увійшли до нової збірки поетеси «Які круті до щастя сходи», вони, як і багато інших – постійно звучать з кращих сцен нашої держави на мистецьких заходах у виконанні провідних артистів і мистецьких колективів. Нова книга авторки, пронизана ліричними й патріотичними мотивами, абсолютно актуальна для нашого непростого сьогодення.”